Concordia Lutheran High School

Skip to main content
OnCampus Login
Admissions   » Future Cadets

Future Cadets

2019-20 Freshmen & Transfer Students

Class of 2023

Reegan Bell, Holy Cross

Sophie Schuller, Central Lutheran

James Rusher, Holy Cross

Ruth Kaiser, ESM

Addison Kaiser, ESM

Marissa Dziak, Holy Cross

Laylah Howard, Holy Cross

Ryan Morrison, Concordia

Benjamin Brown, St. Peter

Nick Bronson, Emmaus

Makenna Erpelding, HC

Maxwell Park, St. Paul

Cole Tweedy, Ascension

Clifford Davis, St. Paul

Logan Dekker, Holy Cross

Alison Nutter, ESM

Madalyn Smith, Central Lutheran

Bryce Dohrmann, Holy Cross

Bryson Patterson, Miami Middle School

Ayden Salway, Holy Cross

Giavanna Bedwell, Emmaus

Andrew Cumberland, Holy Cross

Abby Simpson, Concordia

Grant Hayworth, St. Paul

Curry Jackson, St. Paul

Ulysses Jackson II, St. Paul

Karsten Enustun, St. Peter

Kaitlyn Storm, Holy Cross

Kyle Grisez, St. Peter

Brennon Burget, St. Peter

Avery Rang, Concordia

Garrett Reinking, Holy Cross

Anna Vie, Concordia

Ashley Vie, Concordia

Maddux Wright, Holy Cross

Lance Chandler, Holy Cross

Joe Boway, LSUS

Sydney Reed, Holy Cross

Jackson Heibeck, St. Peter

Ayden Doan, Concordia

Matthew Bordner, Emmaus

Alex Marshall, Concordia

Olivia Greener, Holy Cross

Jocelyn Moellering, ESM

Noelle Cardenas, Holy Cross

Robert Gross, St. Paul

Madeline Tate, Holy Cross

Morgan Rohde, Concordia

Jordan Sprague, ESM

Colson Asher, Concordia

Gabe Hetler, St. John-Emmanuel

Riley Rubrake, Concordia

Trinity Gonzalez, Holy Cross

Cameron Cage, St. Paul

Devin Hairston, Concordia

William Beverly, Central Lutheran

Charlotte Loechner, ESM

Madelyn Allman, Holy Cross

Dakota Hitzemann, ESM

Luke Sappenfield, Holy Cross

Landon Kaschinske, Concordia

Campbell Twomey, ESM

Keller Whicker, Riverview Middle

Ty Moher, St. Peter

Evan Mallory, Emmaus

Yebin Jeong, Holy Cross

Roselyn Suarez, Emmaus

Becca Ellerbrock, Holy Cross

Mariisa Barger, Central Christian

Wyatt Raney, ESM

Ally Bennett, St. Peter

Maya Racz, Emmaus

Jackson Stalter, ESM

Mikenna Thorn, Emmaus

Victoria Tha Wah, Suburban Bethlehem

Drew Scheiderer, ESM

Samantha Hoffman, Suburban Bethlehem

Eric Saunders, Concordia

Addison Heller, Emmaus

Alan Ter Molen, Concordia

Penelope Null, Suburban Bethlehem

Kayla Dellinger, Holy Cross

Patrick Flaningan, St. Peter

Madison Mee, Concordia

Lydia Van Sickle, Central Christian

Emma Zimmerman, Central Lutheran

Abby Rhodes, Ascension

Makia Martin, Holy Cross

Channing Matha, ESM

Katie Jones, Emmaus

Croix Winters, Concordia

Audrey Stamm, ESM

Hannah Weber, Central Lutheran

Cameron Wade, Holy Cross

Benjamin Hogle, ESM

Nevaeh Young, St. Paul

Mia Albright-Malone, Holy Cross

Benjamin Mueller, St. Paul

Aleeza Estupinan, Concordia

Elliot McBride, Holy Cross

Augie Hoover, Central Lutheran

Autumn Winegardner, Concordia

Addilynne Butler, ESM

Caleb Stratton, St. Peter

Grace Smith, Holy Cross

Lexi Carvajal, Central Lutheran

Ethan Madden, ESM

Joey Smithson, St. Paul

Jaehun Kim, Concordia

Jon Tapp, Concordia

Joe Tapp, Concordia

Kendrick Marcum, ESM

Cerenity Adams, ESM

Grace Quaitance, St. Peter

Christian Harris, Holy Cross

Alexis Hartman, St. Peter

Shihab Musa, Concordia

Serena Ahlborn, Concordia

Chance Harris, St. Peter

Ty Lawrence, Concordia

Andrew Castens, Central Lutheran

Regan Kosteck, Blackhawk Middle

Colton Ehle, St. Peter

Charlie Reddinger, Central Lutheran

Mollie Grover, ESM

Maddox Krocker, St. Peter

Henry Kelley, ESM

Aiden Johnson, Suburban Bethlehem

Mark Wade, Holy Cross

Emma Lunz, Emmaus

Matthew Wade, Holy Cross

Alister Mcgarity, ESM

Evan Maloney, Central Lutheran

Jacob Stir, ESM

Anellah Lichtenstiger-Jones, ESM

Olivia Harris-Zwick, Holy Cross

Peyton McCoy, Holy Cross

Alexa Robinson, Jefferson Middle

Trinity Fritz, LSUS

Alexus Behnke, ESM

Amity Austin, LSUS

Sareena Harris-Arzate, Holy Cross

Paige Jackson, St. Paul

Su Aung, Concordia

Henry Scruggs, Maple Creek Middle

Madelen Stoner, Lakeside Middle

Oluwatunmise Okeowo, Miami Middle School

Konrot Manoikrot, Concordia

Chloe D'Angelo, Holy Cross

Sophia D'Angelo, Holy Cross

Sizko Wauer, Holy Cross

Makayla Richardson, Jefferson Middle

Kathryn Thompson, ESM

Olivia Walker, ESM

Karsten Smith, Emmaus

Olivia Kuhns, Holy Cross

David Speckhard, Holy Cross

Keith Hopkins, Concordia

May Moe , Concordia

Brayden Reid, Suburban Bethlehem

Amy Linan, Concordia

Mariana Villalobos, Memorial Park

Bryce Templeton, Concordia

Kole Dabe, Concordia

Dakota Grover, Emmaus

Salha Mussa, Blackhawk Middle

Whitney Householder, Concordia 

Carmarion Craig, St. Paul

Annaka Nelson, Central Christian

Kyle  Sheets, Concordia

Ella Lehman-Lester, ESM

William Manny, St. Paul

Ruth Kim, Concordia

Francisco Bravo, Northwood Middle

Andrew Messmaker, Bethlehem Ossian

Mallory Overmann, St. Vincent

Faye Kropf, Project Ballet